BIOWERA SOAP MANUFACTORY YE HOŞGELDİNİZ

Sizin için İstanbul Bakırköy'deki yerleşkemizde hem %100 bitkisel sabun, şampuan ve duş jellerimizi üretiyoruz, hem de sizlere ulaştırabilmek için mağazamızda ürünlerimizi sergiliyoruz. Üretimimizde kullandığımız ham maddelerin, yani kullandığımız yağların yalnızca bitkisel olmaları bizim için yeterli olmuyor, bu yağların mutlaka soğuk press yöntemiyle de üretilmiş olması gerekiyor. Çünkü yalnızca soğuk sıkım yağlar içeriğindeki tüm faydalı maddeleri muhafaza ediyor. Doğadan geldiği şekilde ulaşabildiğimiz ve %100 bitkisel ve büyük ölçüde organik  yağlardan ürettiğimiz saf sabunlarımız geleneksel yöntemle, yani el yapımı olarak soğuk proses olarak adlandırılan ve dinlendirerek yapılan yöntemle üretiliyor. Dolayısıyla doğadan geldiği şekilde gelen yağlarımızı yine doğanın saflığında Biowera BIO-SOAP, BIO-SHAMPOO ve BIO-SHOWER olmak üzere Sabun-Şampuan ve Duş Jellerimizi kullanımınıza sunuyoruz. Biz doğayı çok seviyoruz, mağazamıza entegre ettiğimiz minik bahçemiz eşliğinde bir kahvemizi içmek üzere sizleri davet ediyoruz, şimdiden Biowera'ya hoş geldiniz... 

KALİTEYİ ÜRETİCİSİNDEN ALIN

Tamamen kendi üretimimiz olan sabunlarımız, şampuanlarımız ve duş jellerimiz geleneksel biçimde el yapımı olarak üretilmektedir ve bunlar modern yöntemlerle laboratuarlarımızda cildiniz veya saçlarınız için en mükemmel hale getirilir. Üretim aşamasında herhangi bir şekilde bitkisel olmayan koku verici esans, parfüm, renk verici boya vb katkı maddeleri kullanılmamaktadır. Koku verici olarak esansiyel yağlar kullanılmaktadır ve bunlar Manolya, Lavanta vb. bitkilerden soğuk sıkım yöntemiyle elde edilmiş yağlardır. Bu nedenle ürünlerimiz aşırı koku veren parfümlü sabunlar gibi kokuya sahip değildir. Kullandığınızda duyularınızı okşayan yumuşacık ve doğal bir kokuya sahiptir. Aynı şekilde renkleri de çok canlı çok çekici pembe mor şeklinde değildir. Sabunlarımız genellikle kendi doğal rengindedir veya içeriğine katılmış yine doğal bitkiler ya da tohumların verdiği renge sahiptir. Sabunlarımızın, şampuanlarımızın ve duş jellerimizin doğal saflık oranı %100 dür ve içeriğine kendi doğallığının dışında en ufak bir şey eklenmemiştır. Üretim aşamasında kullanılan su dahi damıtılmış su olup içeriğinde hiçbir şekilde kimyevi bir madde bulunmamaktadır. Bu nedenle sabunlarımız gerek bitkisel ve organik yağlar açısından, gerekse üretimde kullanılan diğer maddeler ve geleneksel üretim tekniklerimiz açısından yüksek saflıkta ve kendi doğal yapısı bozulmadan üretilmiş ürünlerdir. 

ÜRETİMDE NE KULLANMIYORUZ?

  • Biowera ürünlerinin hiçbirinde menşei bitkisel olmayan kimyevi/kimyasal madde kullanılmamaktadır. 
  • Biowera ürünlerinin hiçbirinde menşei hayvansal olan madde kullanılmamaktadır.
  • Biowera ürünlerinin hiçbirinde hayvansal deneyler vb yapılmamaktadır.
  • Biowera ürünlerinin hiçbirinde Etil Alkol gibi Helal standardına aykırı Alkol kullanılmamaktadır. 
  • Biowera ürünlerinin hiçbirinde bitkisel olmayan koku verici esans, parfüm, renk verici boya vb katkı maddeleri kullanılmamaktadır

  • Biowera ürünlerinin hiçbirinde GDO/Paraben vb madde kullanılmamaktadır
-17%
BIO-SHAMPOO ARGAN YAĞLI ŞAMPUAN-SAÇA PARLAKLIK VE HACIM VEREN BITKISEL BAKIM ŞAMPUANI
TÜRKİYE'NİN %100 BİTKİSEL İLK VE TEK ŞAMPUANIARGAN YAĞLI ŞAMPUANSaça Parlaklık ve Hacim Veren Bitkisel Bakım ŞampuanıYoğun Bio-Yağ Terapisi Saçınıza nem veren ve bu sayede canlılık kazandıran yağ asitlerinin kaybı saçınızı cansızlaştırır. Yoğun Bio-Yağ terapisi ile bitkisel yağlarda yoğun bulunan bu..
-17%
BIO-SHAMPOO HİNDİSTAN CEVİZİ YAĞLI ŞAMPUAN-SAÇ UZAMASINI DESTEKLEYEN BESLEYİCİ BITKISEL BAKIM ŞAMPUANI
TÜRKİYE'NİN %100 BİTKİSEL İLK VE TEK ŞAMPUANIHİNDİSTAN CEVİZİ YAĞLI ŞAMPUANSaç Uzamasını Destekleyen Besleyici Bitkisel Bakım ŞampuanıYoğun Bio-Yağ Terapisi Saçınıza nem veren ve bu sayede canlılık kazandıran yağ asitlerinin kaybı saçınızı cansızlaştırır. Yoğun Bio-Yağ terapisi ile bitkisel yağlarda..
-14%
BIO-SHAMPOO JOJOBA YAĞLI ŞAMPUAN-KEPEK OLUŞUMUNU ÖNLEYEN BITKISEL BAKIM ŞAMPUANI
TÜRKİYE'NİN %100 BİTKİSEL İLK VE TEK ŞAMPUANIJOJOBA YAĞLI ŞAMPUANKepek Oluşumunu Önleyen Bitkisel Bakım ŞampuanıYoğun Bio-Yağ Terapisi Saçınıza nem veren ve bu sayede canlılık kazandıran yağ asitlerinin kaybı saçınızı cansızlaştırır. Yoğun Bio-Yağ terapisi ile bitkisel yağlarda yoğun bulunan bu asit..
-17%
BIO-SHAMPOO KERATİN ÖZLÜ ŞAMPUAN-YIPRANMIŞ, BOYALI VE RÖFLELI SAÇLAR İÇIN BITKISEL BAKIM ŞAMPUANI
TÜRKİYE'NİN %100 BİTKİSEL İLK VE TEK ŞAMPUANIKERATİN ÖZLÜ ŞAMPUANYıpranmış, Boyalı ve Röfleli Saçlar İçin Bitkisel Bakım ŞampuanıYoğun Bio-Yağ Terapisi Saçınıza nem veren ve bu sayede canlılık kazandıran yağ asitlerinin kaybı saçınızı cansızlaştırır. Yoğun Bio-Yağ terapisi ile bitkisel yağlarda yoğu..
-17%
BIO-SHAMPOO LAVANTA YAĞLI ŞAMPUAN-YAĞLI SAÇLAR İÇIN ARINDIRICI BITKISEL BAKIM ŞAMPUANI
TÜRKİYE'NİN %100 BİTKİSEL İLK VE TEK ŞAMPUANILAVANTA YAĞLI ŞAMPUANYağlı Saçlar İçin Arındırıcı Bitkisel Bakım ŞampuanıYoğun Bio-Yağ Terapisi Saçınıza nem veren ve bu sayede canlılık kazandıran yağ asitlerinin kaybı saçınızı cansızlaştırır. Yoğun Bio-Yağ terapisi ile bitkisel yağlarda yoğun bulunan b..
-17%
BIO-SHAMPOO ZEYTİN VE BADEM YAĞLI ŞAMPUAN -KURU CANSIZ VE KIRILAN SAÇLAR İÇİN BITKISEL BAKIM ŞAMPUANI
TÜRKİYE'NİN %100 BİTKİSEL İLK VE TEK ŞAMPUANIZEYTİN VE BADEM YAĞLI ŞAMPUANKuru, Cansız ve Kırılan Saçlar İçin Bitkisel Bakım ŞampuanıYoğun Bio-Yağ Terapisi Saçınıza nem veren ve bu sayede canlılık kazandıran yağ asitlerinin kaybı saçınızı cansızlaştırır. Yoğun Bio-Yağ terapisi ile bitkisel yağlarda ..
-20%
BIO-SHOWER AROMATERAPİ KREMLİ DUŞ JELİ LAVANTA
TÜRKİYE'NİN %100 BİTKİSEL İLK VE TEK DUŞ JELİ LAVANTA - AROMATERAPİ KREMLİ DUŞ JELİ Zengin bitkisel içeriği sayesinde cildi nemlendirerek kirden arındırır. Aromatik esansiyel yağlar ile Aromaterapik temizlenme ve arınma olanağı sunar. İçeriğindeki sabunlaşmamış ve işlenmemiş saf yağ oranı ..
-20%
BIO-SHOWER AROMATERAPİ KREMLİ DUŞ JELİ VANİLYA
TÜRKİYE'NİN %100 BİTKİSEL İLK VE TEK DUŞ JELİ VANİLYA - AROMATERAPİ KREMLİ DUŞ JELİ Zengin bitkisel içeriği sayesinde cildi nemlendirerek kirden arındırır. Aromatik esansiyel yağlar ile Aromaterapik temizlenme ve arınma olanağı sunar. İçeriğindeki sabunlaşmamış ve işlenmemiş saf yağ oranı ..
-20%
BIO-SHOWER LEKE KARŞITI AYDINLATICI ETKİLİ KREMLİ DUŞ JELİ
TÜRKİYE'NİN %100 BİTKİSEL İLK VE TEK DUŞ JELİLEKE KARŞITI AYDINLATICI ETKİLİ KREMLİ DUŞ JELİYoğun Bio-Yağ Terapisi – Badem YağlıZengin bitkisel içeriği ile Foto yaşlanmaya bağlı oluşabilecek pigmentasyon farklılıklarının önlenmesi ve cildin aydınlatılması için tasarlanmış kremli duş jelidir. Ci..
-20%
BIO-SHOWER NEMLENDİRİCİ VE ANTI AGING ETKİLİ KREMLİ DUŞ JELİ
TÜRKİYE'NİN %100 BİTKİSEL İLK VE TEK DUŞ JELİ NEMLENDİRİCİ VE ANTI AGING ETKİLİ KREMLİ DUŞ JELİ Zengin bitkisel içeriği sayesinde cildi nemlendirerek kirden arındırır. Zeytinyağında bulunan yoğun yağ asitleri sayesinde kuru cildinizi nemlendirerek onarır. İçeriğindeki sabunlaşmamış ve işl..
-48%
BIO-SOAP ANTI AGING ETKİLİ YÜZBAKIM SABUNU - 100 GR
BIO-SOAP ANTI AGING ETKİLİ YÜZ BAKIM SABUNUBIOWERA BIO-SOAP Serisi katı sabun ürünlerimiz %100 bitkiseldir. BIO-SOAP sabun yapımında kullanılan bitkisel yağlar sayesinde cildin ihtiyacı olan birçok vitamin ve minerali içeriğinde barındırır. Cildin doğal bir biçimde temizlenmesinin yanı sıra ihti..
-60%
BIO-SOAP ÇATLAK OLUŞUMUNA KARŞI CİLT BAKIM SABUNU - 155 GR
BIO-SOAP ÇATLAK OLUŞUMUNA KARŞI CİLT BAKIM SABUNUBIOWERA BIO-SOAP Serisi katı sabun ürünlerimiz %100 bitkiseldir. BIO-SOAP sabun yapımında kullanılan bitkisel yağlar sayesinde cildin ihtiyacı olan birçok vitamin ve minerali içeriğinde barındırır. Cildin doğal bir biçimde temizlenmesinin yanı sır..
-60%
BIO-SOAP KURU CİLTLER İÇİN YOĞUN NEMLENDİRİCİ VE ONARICI CİLT BAKIM SABUNU - 200 GR
BIO-SOAP KURU CİLTLER İÇİN YOĞUN NEMLENDİRİCİ VE ONARICI CİLT BAKIM SABUNUBIOWERA BIO-SOAP Serisi katı sabun ürünlerimiz %100 bitkiseldir. BIO-SOAP sabun yapımında kullanılan bitkisel yağlar sayesinde cildin ihtiyacı olan birçok vitamin ve minerali içeriğinde barındırır. Cildin doğal bir biçimde ..
-48%
BIO-SOAP LEKE KARŞITI AYDINLATICI YÜZ BAKIM SABUNU - 135 GR
BIO-SOAP LIGHT - LEKE GİDERİCİ VE BEYAZLATICI SABUNBIOWERA BIO-SOAP Serisi katı sabun ürünlerimiz %100 bitkiseldir. BIO-SOAP sabun yapımında kullanılan bitkisel yağlar sayesinde cildin ihtiyacı olan birçok vitamin ve minerali içeriğinde barındırır. Cildin doğal bir biçimde temizlenmesinin yanı s..
-60%
BIO-SOAP PEELING ETKİLİ ARINDIRICI YÜZ BAKIM SABUNU - 160 GR
BIO-SOAP PEELING ETKİLİ ARINDIRICI YÜZ BAKIM SABUNU BIOWERA BIO-SOAP Serisi katı sabun ürünlerimiz %100 bitkiseldir. BIO-SOAP sabun yapımında kullanılan bitkisel yağlar sayesinde cildin ihtiyacı olan birçok vitamin ve minerali içeriğinde barındırır. Cildin doğal bir biçimde temizlenmesinin ..
-60%
BIO-SOAP PÜRÜZSÜZLEŞTİRİCİ ETKİLİ CİLT BAKIM SABUNU 150GR
BIO-SOAP PÜRÜZSÜZLEŞTİRİCİ ETKİLİ CİLT BAKIM SABUNUBIOWERA BIO-SOAP Serisi katı sabun ürünlerimiz %100 bitkiseldir. BIO-SOAP sabun yapımında kullanılan bitkisel yağlar sayesinde cildin ihtiyacı olan birçok vitamin ve minerali içeriğinde barındırır. Cildin doğal bir biçimde temizlenmesinin yanı s..
-48%
BIO-SOAP SAÇ UZAMASINI DESTEKLEYEN SABUN - 130 GR
BIOWERA BIO-SOAP SAÇ UZAMASINI DESTEKLEYEN SABUNBIOWERA BIO-SOAP Serisi katı sabun ürünlerimiz %100 bitkiseldir. BIO-SOAP sabun yapımında kullanılan bitkisel yağlar sayesinde cildin ihtiyacı olan birçok vitamin ve minerali içeriğinde barındırır. Cildin doğal bir biçimde temizlenmesinin yanı sıra..
-60%
BIO-SOAP YAĞLI CİLTLER İÇİN ARINDIRICI KİL SABUNU - 165 GR
BIO-SOAP YAĞLI CİLTLER İÇİN ARINDIRICI KİL SABUNUBIOWERA BIO-SOAP Serisi katı sabun ürünlerimiz %100 bitkiseldir. BIO-SOAP sabun yapımında kullanılan bitkisel yağlar sayesinde cildin ihtiyacı olan birçok vitamin ve minerali içeriğinde barındırır. Cildin doğal bir biçimde temizlenmesinin yanı sır..
Gösterilen: 1 ile 18 arası, toplam: 18 (1 Sayfa)