Menu
Your Cart

1000TL Üzeri Kargo Bedava   

Teslimat Bilgileri

Havale/EFT ile Verilen Siparişlerde Teslimat

Havale veya EFT ile vereceğiniz siparişlerde, siparişinizin hazırlanabilmesi için TOPLAM Bedelinin, banka hesabımıza gönderilmesi gerekmektedir. EFT ve/veya Havale ile yapılan alış verişlerde ödeme bedelinin hesaplarımıza yansımaması durumunda, siparişin iptal edilme süresi 2 gündür. Bu durumda 2 gün süre ile siparişiniz askıda kalır ve ödeme yapılmadığı takdirde sipariş artık İPTAL edilir. 

Ödemeniz banka hesabımıza yansıdığı an veya kredi kartlı ödemeli/kapıda ödemeli durumlarda sipariş hazırlama aşamasına geçilir. Hazırlanan kargolar YURTİÇİ KARGO veya MNG KARGO'ya teslim edilmektedir. Pazar günü veya resmi bayram tatillerinde, tatilden sonraki ilk iş gününde siparişleriniz kargoya teslim edilmektedir. 

Teslimat süresi şu şekilde gerçekleşmektedir. Belirtilen adresin Firmamız Yerleşkesinin (İstanbul) uzaklığına göre (600 km. ve 600 KM.'den fazlası) için kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi adresinize ulaştırmaktadır. Ancak MOBİL BÖLGELER için teslimat sürelerinde farklılıklar yaşanmaktadır. Mobil Bölge, Kargo Firmasının şubesinin olmadığı ve haftanın belirli günleri araçla teslimatın olduğu alanlardır.