Doğal Bitkisel Vücut ve Güneş Bakım Ürünleri 

-25%
Kaolin Kil - 180 GR
19,90TL 14,90TL
BIOWERA Kaolin Kil - Cam Kavanoz 180 gr Ürünümüz Doğal maddelerin BIOWERA-Technologie ile işlenmesiyle hazırlanmıştır. İçeriğin doğal saflık oranı %100 dur. Hiçbir biçimde kimyasal madde kullanılmamaktadır ve ürünler kesinlikle seyreltilmemektedir. BIOWERA ürünlerinde koruyucu olarak fi..
-23%
BIO-FINE PEELING - 50 ML - Karma Ciltler İçin
BIO-FINE Yüz Bakım Peelingi; karma ciltler için geliştirilmiş formülü ile cildiniz kir ve makyaj kalıntılarından arındırırken aynı zamanda cildinizin yenilenmesine yardımcı olur. Cilt üzerinde biriken fazla yağı nazikçe ve çizmeden arındırarak tıkanan gözenekleri temizler. Cildinizin yağ dengesi..
-27%
BIO-LIGHT Peelıng - 50 ML - Aydınlatıcı ve Leke Giderici Etkili
BIO LIGHT cilt bakım Peeling’i; cildinizi ölü hücrelerden arındırarak gözeneklerin temizlenmesini ve nefes almasını sağlayarak cilde pürüzsüz bir his verir, içeriğinde bulunan bitkisel özler sayesinde cilt rengini açarak lekelerin azalmasına ve cilt tonunu eşitleyerek aydınlık bir görünüm kazanm..
-29%
BIO-MAN LOSYON - 200 ML - TIRAŞ SONRASI BAKIMI
BIO MAN Tıraş Sonrası bakım losyonu; İçeriğinde bulunan bitkisel özler, tıraş sonrası ciltte oluşan iritasyonu hafifleterek, ciltteki gerginlik ve yanma hissinin geçmesini sağlar. Cildi rahatlatarak kızarıklığı ve kaşıntıyı giderir. Mentol sayesinde ciltte tazelenmiş ferah bir his kalır. Sonrada..
-30%
BIO-MATE PEELING 50 ML - Yağlı Ciltler İçin
BIO MATE Bakım Peeling’i; ciltten ölü hücreleri, kirleri uzaklaştırır, sebum dengesini sağlayarak ciltten fazla yağı arındırıp gözenekleri temizler ve cildin matlaşmasını sağlar, cildi ferahlatıp rahatlatır ve cildin nefes almasını sağlar.BİTKİSEL İÇERİK:Esmer Şeker: Esmer şeker cildin canlı..
-40%
BIO-NAIL SERUM - 10 ML - BESLEYİCİ TIRNAK BAKIM SERUMU
İçeriğinde bulunan bitkisel özler sayesinde tırnağı derinlemesine besler ve güçlendirir, tırnak kırılmalarının önüne geçerek tırnakların sağlıklı bir şekilde uzamasına yardımcı olur. Tırnaklara sağlıklı bir parlaklık kazandırır.BİTKİSEL İÇERİK:Hint Bitkisi, Jojoba, Chia Tohumu, Ba..
-30%
BIO-SENSY PEELING - 50 ML - Hassas Ciltler İçin
BIO SENSY Bakım Peelingi; İçeriğinde bulunan yulaf özü sayesinde cilde nazikçe masaj yaparak cildi ölü derilerden ve kirlerden arındırır ve gözenekleri temizler, cildi nemlendirerek yatıştırır, cildin rahatlamasını sağlayarak kızarıklığın ve kaşıntının giderilmesinde yardımcı olur. BİTKİSEL ..
-20%
BIO-SHOWER AROMATERAPİ KREMLİ DUŞ JELİ LAVANTA
TÜRKİYE'NİN %100 BİTKİSEL İLK VE TEK DUŞ JELİ LAVANTA - AROMATERAPİ KREMLİ DUŞ JELİ Zengin bitkisel içeriği sayesinde cildi nemlendirerek kirden arındırır. Aromatik esansiyel yağlar ile Aromaterapik temizlenme ve arınma olanağı sunar. İçeriğindeki sabunlaşmamış ve işlenmemiş saf yağ oranı ..
-20%
BIO-SHOWER AROMATERAPİ KREMLİ DUŞ JELİ VANİLYA
TÜRKİYE'NİN %100 BİTKİSEL İLK VE TEK DUŞ JELİ VANİLYA - AROMATERAPİ KREMLİ DUŞ JELİ Zengin bitkisel içeriği sayesinde cildi nemlendirerek kirden arındırır. Aromatik esansiyel yağlar ile Aromaterapik temizlenme ve arınma olanağı sunar. İçeriğindeki sabunlaşmamış ve işlenmemiş saf yağ oranı ..
-20%
BIO-SHOWER LEKE KARŞITI AYDINLATICI ETKİLİ KREMLİ DUŞ JELİ
TÜRKİYE'NİN %100 BİTKİSEL İLK VE TEK DUŞ JELİLEKE KARŞITI AYDINLATICI ETKİLİ KREMLİ DUŞ JELİYoğun Bio-Yağ Terapisi – Badem YağlıZengin bitkisel içeriği ile Foto yaşlanmaya bağlı oluşabilecek pigmentasyon farklılıklarının önlenmesi ve cildin aydınlatılması için tasarlanmış kremli duş jelidir. Ci..
-20%
BIO-SHOWER NEMLENDİRİCİ VE ANTI AGING ETKİLİ KREMLİ DUŞ JELİ
TÜRKİYE'NİN %100 BİTKİSEL İLK VE TEK DUŞ JELİ NEMLENDİRİCİ VE ANTI AGING ETKİLİ KREMLİ DUŞ JELİ Zengin bitkisel içeriği sayesinde cildi nemlendirerek kirden arındırır. Zeytinyağında bulunan yoğun yağ asitleri sayesinde kuru cildinizi nemlendirerek onarır. İçeriğindeki sabunlaşmamış ve işl..
Gösterilen: 1 ile 11 arası, toplam: 11 (1 Sayfa)