Bitkisel Doğal Saç Bakım Ürünleri ve Doğal Bakım Sabun ve Şampuanları

-29%
BIO-HAIR SAÇ BAKIM YAĞI - 100 ML - UZAMAYI HIZLANDIRAN BESLEYİCİ ETKİLİ
BIO HAIR Mucizevi Saç Bakım Yağı; İçerdiği Bitkisel yağlar sayesinde saçı ve saç derisini besleyerek nemlendirerek saç dökülmesinin azalmasında yardımcı olur. İçeriğinde bulunan mentol özü kan dolaşımını hızlandırır ve gözeneklerin açılıp nefes almasını sağlar böylece saçın uzama ve yeni saçları..
-29%
BIO-HAIR SAÇ BAKIM YAĞI - 50 ML - SAÇI PARLATAN VE BESLEYİCİ ETKİLİ
BIO HAIR Saçı Parlatan ve Besleyen Bakım Yağı; İçeriğinde bulunan 7 besleyici bitkisel yağ sayesinde saçlarınıza derin bir bakım yaparak besleyip, onarır ve saçlarınıza sağlıklı ve göz alıcı bir parlaklık sunar, saçlarınızı ısıdan ve güneşten korumaya yardımcı olur.BİTKİSEL İÇERİK: Hindistan C..
-17%
BIO-SHAMPOO ARGAN YAĞLI ŞAMPUAN-SAÇA PARLAKLIK VE HACIM VEREN BITKISEL BAKIM ŞAMPUANI
TÜRKİYE'NİN %100 BİTKİSEL İLK VE TEK ŞAMPUANIARGAN YAĞLI ŞAMPUANSaça Parlaklık ve Hacim Veren Bitkisel Bakım ŞampuanıYoğun Bio-Yağ Terapisi Saçınıza nem veren ve bu sayede canlılık kazandıran yağ asitlerinin kaybı saçınızı cansızlaştırır. Yoğun Bio-Yağ terapisi ile bitkisel yağlarda yoğun bulunan bu..
-17%
BIO-SHAMPOO HİNDİSTAN CEVİZİ YAĞLI ŞAMPUAN-SAÇ UZAMASINI DESTEKLEYEN BESLEYİCİ BITKISEL BAKIM ŞAMPUANI
TÜRKİYE'NİN %100 BİTKİSEL İLK VE TEK ŞAMPUANIHİNDİSTAN CEVİZİ YAĞLI ŞAMPUANSaç Uzamasını Destekleyen Besleyici Bitkisel Bakım ŞampuanıYoğun Bio-Yağ Terapisi Saçınıza nem veren ve bu sayede canlılık kazandıran yağ asitlerinin kaybı saçınızı cansızlaştırır. Yoğun Bio-Yağ terapisi ile bitkisel yağlarda..
-14%
BIO-SHAMPOO JOJOBA YAĞLI ŞAMPUAN-KEPEK OLUŞUMUNU ÖNLEYEN BITKISEL BAKIM ŞAMPUANI
TÜRKİYE'NİN %100 BİTKİSEL İLK VE TEK ŞAMPUANIJOJOBA YAĞLI ŞAMPUANKepek Oluşumunu Önleyen Bitkisel Bakım ŞampuanıYoğun Bio-Yağ Terapisi Saçınıza nem veren ve bu sayede canlılık kazandıran yağ asitlerinin kaybı saçınızı cansızlaştırır. Yoğun Bio-Yağ terapisi ile bitkisel yağlarda yoğun bulunan bu asit..
-17%
BIO-SHAMPOO KERATİN ÖZLÜ ŞAMPUAN-YIPRANMIŞ, BOYALI VE RÖFLELI SAÇLAR İÇIN BITKISEL BAKIM ŞAMPUANI
TÜRKİYE'NİN %100 BİTKİSEL İLK VE TEK ŞAMPUANIKERATİN ÖZLÜ ŞAMPUANYıpranmış, Boyalı ve Röfleli Saçlar İçin Bitkisel Bakım ŞampuanıYoğun Bio-Yağ Terapisi Saçınıza nem veren ve bu sayede canlılık kazandıran yağ asitlerinin kaybı saçınızı cansızlaştırır. Yoğun Bio-Yağ terapisi ile bitkisel yağlarda yoğu..
-17%
BIO-SHAMPOO LAVANTA YAĞLI ŞAMPUAN-YAĞLI SAÇLAR İÇIN ARINDIRICI BITKISEL BAKIM ŞAMPUANI
TÜRKİYE'NİN %100 BİTKİSEL İLK VE TEK ŞAMPUANILAVANTA YAĞLI ŞAMPUANYağlı Saçlar İçin Arındırıcı Bitkisel Bakım ŞampuanıYoğun Bio-Yağ Terapisi Saçınıza nem veren ve bu sayede canlılık kazandıran yağ asitlerinin kaybı saçınızı cansızlaştırır. Yoğun Bio-Yağ terapisi ile bitkisel yağlarda yoğun bulunan b..
-17%
BIO-SHAMPOO ZEYTİN VE BADEM YAĞLI ŞAMPUAN -KURU CANSIZ VE KIRILAN SAÇLAR İÇİN BITKISEL BAKIM ŞAMPUANI
TÜRKİYE'NİN %100 BİTKİSEL İLK VE TEK ŞAMPUANIZEYTİN VE BADEM YAĞLI ŞAMPUANKuru, Cansız ve Kırılan Saçlar İçin Bitkisel Bakım ŞampuanıYoğun Bio-Yağ Terapisi Saçınıza nem veren ve bu sayede canlılık kazandıran yağ asitlerinin kaybı saçınızı cansızlaştırır. Yoğun Bio-Yağ terapisi ile bitkisel yağlarda ..
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)