BIOWERA SOAP-MANUFACTORY 'YE HOŞGELDİNİZ

Farklı özellikleriyle Bitkisel Kremli Duş Jeli çeşitlerimizi aşağıda inceleyebilirsiniz

Sipariş veya bilgi için 0850 304 8 800 numaralı hattımızdan bize ulaşabilir veya destek@biowera.com adresimize mail gönderebilirsiniz

BIOWERA NATURAL COSMETIC & SOAP TESCİLLİ MARKA, T.C. Sağlık Bakanlığı, T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Avrupa Birliği Avrupa Komisyonu (EU-EUROPEAN COMISSION)  ve U.S. American FDA onaylı kuruluştur.

-20%
BIO-SHOWER AROMATERAPİ KREMLİ DUŞ JELİ LAVANTA
TÜRKİYE'NİN %100 BİTKİSEL İLK VE TEK DUŞ JELİ LAVANTA - AROMATERAPİ KREMLİ DUŞ JELİ Zengin bitkisel içeriği sayesinde cildi nemlendirerek kirden arındırır. Aromatik esansiyel yağlar ile Aromaterapik temizlenme ve arınma olanağı sunar. İçeriğindeki sabunlaşmamış ve işlenmemiş saf yağ oranı ..
-20%
BIO-SHOWER AROMATERAPİ KREMLİ DUŞ JELİ VANİLYA
TÜRKİYE'NİN %100 BİTKİSEL İLK VE TEK DUŞ JELİ VANİLYA - AROMATERAPİ KREMLİ DUŞ JELİ Zengin bitkisel içeriği sayesinde cildi nemlendirerek kirden arındırır. Aromatik esansiyel yağlar ile Aromaterapik temizlenme ve arınma olanağı sunar. İçeriğindeki sabunlaşmamış ve işlenmemiş saf yağ oranı ..
-20%
BIO-SHOWER LEKE KARŞITI AYDINLATICI ETKİLİ KREMLİ DUŞ JELİ
TÜRKİYE'NİN %100 BİTKİSEL İLK VE TEK DUŞ JELİLEKE KARŞITI AYDINLATICI ETKİLİ KREMLİ DUŞ JELİYoğun Bio-Yağ Terapisi – Badem YağlıZengin bitkisel içeriği ile Foto yaşlanmaya bağlı oluşabilecek pigmentasyon farklılıklarının önlenmesi ve cildin aydınlatılması için tasarlanmış kremli duş jelidir. Ci..
-20%
BIO-SHOWER NEMLENDİRİCİ VE ANTI AGING ETKİLİ KREMLİ DUŞ JELİ
TÜRKİYE'NİN %100 BİTKİSEL İLK VE TEK DUŞ JELİ NEMLENDİRİCİ VE ANTI AGING ETKİLİ KREMLİ DUŞ JELİ Zengin bitkisel içeriği sayesinde cildi nemlendirerek kirden arındırır. Zeytinyağında bulunan yoğun yağ asitleri sayesinde kuru cildinizi nemlendirerek onarır. İçeriğindeki sabunlaşmamış ve işl..
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)