BIOWERA SOAP-MANUFACTORY 'YE HOŞGELDİNİZ

Farklı özellikleriyle Bitkisel Doğal Sabun çeşitlerimizi aşağıda inceleyebilirsiniz

Sipariş veya bilgi için 0850 304 8 800 numaralı hattımızdan bize ulaşabilir veya destek@biowera.com adresimize mail gönderebilirsiniz

BIOWERA NATURAL COSMETIC & SOAP TESCİLLİ MARKA, T.C. Sağlık Bakanlığı, T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Avrupa Birliği Avrupa Komisyonu (EU-EUROPEAN COMISSION)  ve U.S. American FDA onaylı kuruluştur.

-48%
BIO-SOAP ANTI AGING ETKİLİ YÜZBAKIM SABUNU - 100 GR
BIO-SOAP ANTI AGING ETKİLİ YÜZ BAKIM SABUNUBIOWERA BIO-SOAP Serisi katı sabun ürünlerimiz %100 bitkiseldir. BIO-SOAP sabun yapımında kullanılan bitkisel yağlar sayesinde cildin ihtiyacı olan birçok vitamin ve minerali içeriğinde barındırır. Cildin doğal bir biçimde temizlenmesinin yanı sıra ihti..
-60%
BIO-SOAP ÇATLAK OLUŞUMUNA KARŞI CİLT BAKIM SABUNU - 155 GR
BIO-SOAP ÇATLAK OLUŞUMUNA KARŞI CİLT BAKIM SABUNUBIOWERA BIO-SOAP Serisi katı sabun ürünlerimiz %100 bitkiseldir. BIO-SOAP sabun yapımında kullanılan bitkisel yağlar sayesinde cildin ihtiyacı olan birçok vitamin ve minerali içeriğinde barındırır. Cildin doğal bir biçimde temizlenmesinin yanı sır..
-60%
BIO-SOAP KURU CİLTLER İÇİN YOĞUN NEMLENDİRİCİ VE ONARICI CİLT BAKIM SABUNU - 200 GR
BIO-SOAP KURU CİLTLER İÇİN YOĞUN NEMLENDİRİCİ VE ONARICI CİLT BAKIM SABUNUBIOWERA BIO-SOAP Serisi katı sabun ürünlerimiz %100 bitkiseldir. BIO-SOAP sabun yapımında kullanılan bitkisel yağlar sayesinde cildin ihtiyacı olan birçok vitamin ve minerali içeriğinde barındırır. Cildin doğal bir biçimde ..
-48%
BIO-SOAP LEKE KARŞITI AYDINLATICI YÜZ BAKIM SABUNU - 135 GR
BIO-SOAP LIGHT - LEKE GİDERİCİ VE BEYAZLATICI SABUNBIOWERA BIO-SOAP Serisi katı sabun ürünlerimiz %100 bitkiseldir. BIO-SOAP sabun yapımında kullanılan bitkisel yağlar sayesinde cildin ihtiyacı olan birçok vitamin ve minerali içeriğinde barındırır. Cildin doğal bir biçimde temizlenmesinin yanı s..
-60%
BIO-SOAP PEELING ETKİLİ ARINDIRICI YÜZ BAKIM SABUNU - 160 GR
BIO-SOAP PEELING ETKİLİ ARINDIRICI YÜZ BAKIM SABUNU BIOWERA BIO-SOAP Serisi katı sabun ürünlerimiz %100 bitkiseldir. BIO-SOAP sabun yapımında kullanılan bitkisel yağlar sayesinde cildin ihtiyacı olan birçok vitamin ve minerali içeriğinde barındırır. Cildin doğal bir biçimde temizlenmesinin ..
-60%
BIO-SOAP PÜRÜZSÜZLEŞTİRİCİ ETKİLİ CİLT BAKIM SABUNU 150GR
BIO-SOAP PÜRÜZSÜZLEŞTİRİCİ ETKİLİ CİLT BAKIM SABUNUBIOWERA BIO-SOAP Serisi katı sabun ürünlerimiz %100 bitkiseldir. BIO-SOAP sabun yapımında kullanılan bitkisel yağlar sayesinde cildin ihtiyacı olan birçok vitamin ve minerali içeriğinde barındırır. Cildin doğal bir biçimde temizlenmesinin yanı s..
-48%
BIO-SOAP SAÇ UZAMASINI DESTEKLEYEN SABUN - 130 GR
BIOWERA BIO-SOAP SAÇ UZAMASINI DESTEKLEYEN SABUNBIOWERA BIO-SOAP Serisi katı sabun ürünlerimiz %100 bitkiseldir. BIO-SOAP sabun yapımında kullanılan bitkisel yağlar sayesinde cildin ihtiyacı olan birçok vitamin ve minerali içeriğinde barındırır. Cildin doğal bir biçimde temizlenmesinin yanı sıra..
-60%
BIO-SOAP YAĞLI CİLTLER İÇİN ARINDIRICI KİL SABUNU - 165 GR
BIO-SOAP YAĞLI CİLTLER İÇİN ARINDIRICI KİL SABUNUBIOWERA BIO-SOAP Serisi katı sabun ürünlerimiz %100 bitkiseldir. BIO-SOAP sabun yapımında kullanılan bitkisel yağlar sayesinde cildin ihtiyacı olan birçok vitamin ve minerali içeriğinde barındırır. Cildin doğal bir biçimde temizlenmesinin yanı sır..
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)