BIO-SENSY İçeriğinde bulunan yulaf özü sayesinde cilt üzerinde ince bir tabaka oluşturarak cildi nemlendirerek yatıştırır ve sebumu dengeler, karanfil özü ile cildin rahatlamasını sağlayarak kızarıklığın ve kaşıntının giderilmesine yardımcı olan ürünlerimizdir

-29%
BIO-SENSY Bakım Kremi - 50 ML - Hassas Ciltler İçin Rahatlatıcı ve Nemlendirici Etkili
BIO SENSY Bakım kremi; İçeriğinde bulunan yulaf özü sayesinde cilt üzerinde ince bir tabaka oluşturarak cildi nemlendirerek yatıştırır ve sebumu dengeler, karanfil özü cildin rahatlamasını sağlayarak kızarıklığın ve kaşıntının giderilmesine yardımcı olur.BİTKİSEL İÇERİK:Yulaf: Vitamin, minar..
-29%
BIO-SENSY MASKE - 50 ML - Hassas Ciltler İçin
BİO SENSY Bakım maskesi; İçeriğinde bulunan yulaf özü ve kaolin kil sayesinde cilde nazikçe masaj yaparak gözenekleri temizler, sıkılaştırır, cildi nemlendirerek yatıştırır ve besler. Karanfil özü cildin rahatlamasını sağlayarak kızarıklığın ve kaşıntının giderilmesinde yardımcı olur. BİTKİ..
-30%
BIO-SENSY PEELING - 50 ML - Hassas Ciltler İçin
BIO SENSY Bakım Peelingi; İçeriğinde bulunan yulaf özü sayesinde cilde nazikçe masaj yaparak cildi ölü derilerden ve kirlerden arındırır ve gözenekleri temizler, cildi nemlendirerek yatıştırır, cildin rahatlamasını sağlayarak kızarıklığın ve kaşıntının giderilmesinde yardımcı olur. BİTKİSEL ..
-30%
BIO-SENSY SERUM - 30 ML - Hassas Ciltler İçin
BIO SENSY Bakım serumu; İçeriğinde bulunan bitkisel özler cildi nemlendirerek besler ve yatıştırır. Cildin rahatlamasını sağlayarak kızarıklığın ve kaşıntının giderilmesinde yardımcı olur. Cildin dış tabakasını güçlendirerek cildin dış etkenlerden korunmasını sağlar.BİTKİSEL İÇERİK:Shea: Cil..
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)