BIO-MATE Ürünleri sebum dengesini sağlayarak cildi fazla yağdan arındırarak matlaşmasını sağlayan, cildi ferahlatıp rahatlatarak nefes almasını sağlayan ürünlerimizdir

-29%
BIO-MATE Bakım Kremi - 50 ML - Matlaştırıcı Yağlı Ciltler İçin
BIO MATE bakım kremi; sebum dengesini sağlayarak cildi fazla yağdan arındırır ve cildin matlaşmasını sağlar. Cildi derinlemesine nemlendirerek beslerken aynı zamanda ferahlatarak rahatlatır ve cildin nefes almasını sağlar.BİTKİSEL İÇERİK:Hint Bitkisi: Hint bitkisi antibakteriyel, antifungal ..
-30%
BIO-MATE MASKE - 50 ML - MATLAŞTIRICI Yağlı Ciltler İçin
BIO MATE Bakım maskesi; ciltten ölü hücreleri, kirleri uzaklaştırır, sebum dengesini sağlayarak ciltten fazla yağı arındırıp gözenekleri temizler, sıkılaştırır ve cildin matlaşmasını sağlar, cildi besleyerek ferahlatıp rahatlatır ve cildin nefes almasını sağlar.BİTKİSEL İÇERİK:Kaolin Kil: Gö..
-30%
BIO-MATE PEELING 50 ML - Yağlı Ciltler İçin
BIO MATE Bakım Peeling’i; ciltten ölü hücreleri, kirleri uzaklaştırır, sebum dengesini sağlayarak ciltten fazla yağı arındırıp gözenekleri temizler ve cildin matlaşmasını sağlar, cildi ferahlatıp rahatlatır ve cildin nefes almasını sağlar.BİTKİSEL İÇERİK:Esmer Şeker: Esmer şeker cildin canlı..
-28%
BIO-MATE SERUM - 30 ML -  Yağlı Ciltler İçin
BIO MATE Bakım serumu; sebum dengesini sağlayarak cildi fazla yağdan arındırır ve cildin matlaşmasını sağlar. Cildi besleyerek rahatlatıp ferahlatır ve cildin nefes almasını sağlar.BİTKİSEL İÇERİK:Hint bitkisi: Hint bitkisi antibakteriyel, antifungal ve antiviral özelliklere sahiptir. Gözene..
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)