BIO-FINE Karma ciltler için tasarlanmış bakım ürünleridir. KArma cilt tipinin ihtiyacına göre seçilmiş olan bitkilerden cildiniz için hazırlanmış Krem, peeling, maske ve Serum dan oluşur. -29%
BIO-FINE Bakım Kremi - 50 ML - Nemlendirici Karma Ciltler İçin
BIO-FINE Yüz Nemlendirici Krem; karma ciltlerde nemin dengelenmesine yardımcı olmak için tasarlanmış besleyici yüz bakım kremidir. Cildinizi kurutmaz. Bitki ve meyve özlü içeriği sayesinde cildin yüzeyinde bir bariyer oluşturarak nemi korumaya ve su kaybını önlemeye yardımcı olur. Cildinizi..
-23%
BIO-FINE MASKE - 50 ML - Karma Ciltler İçin
BIO-FINE Yüz Bakım Maskesi; karma ciltler için cilt üzerinde biriken fazla yağı emerek cildin daha sıkı ve tonlu bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. Cildinizin nem dengesini korur. İçeriğinde bulunan bitki ve meyve özleri sayesinde cildinizi besleyerek zamanın olumsuz koşullarına karşı cilt d..
-23%
BIO-FINE PEELING - 50 ML - Karma Ciltler İçin
BIO-FINE Yüz Bakım Peelingi; karma ciltler için geliştirilmiş formülü ile cildiniz kir ve makyaj kalıntılarından arındırırken aynı zamanda cildinizin yenilenmesine yardımcı olur. Cilt üzerinde biriken fazla yağı nazikçe ve çizmeden arındırarak tıkanan gözenekleri temizler. Cildinizin yağ dengesi..
-23%
BIO-FINE SERUM - 30 ML -  Karma Ciltler İçin
BIO FINE Yüz Bakım Serumu; karma ciltler için geliştirilmiş formülü ile cilt gözeneklerini sıkılaştırır. Cilt üzerinde biriken fazla yağı arındırarak tıkanan gözenekleri temizler. Cildinizin nem dengesinin korunmasına yardımcıdır. İçeriğinde bulunan bitki ve meyve özleri sayesinde cildinizi taze..
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)