BIOWERA SOAP-MANUFACTORY 'YE HOŞGELDİNİZ

Farklı özellikleriyle Bitkisel Şampuan çeşitlerimizi aşağıda inceleyebilirsiniz

Sipariş veya bilgi için 0850 304 8 800 numaralı hattımızdan bize ulaşabilir veya destek@biowera.com adresimize mail gönderebilirsiniz

BIOWERA NATURAL COSMETIC & SOAP TESCİLLİ MARKA, T.C. Sağlık Bakanlığı, T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Avrupa Birliği Avrupa Komisyonu (EU-EUROPEAN COMISSION)  ve U.S. American FDA onaylı kuruluştur.

-17%
BIO-SHAMPOO ARGAN YAĞLI ŞAMPUAN-SAÇA PARLAKLIK VE HACIM VEREN BITKISEL BAKIM ŞAMPUANI
TÜRKİYE'NİN %100 BİTKİSEL İLK VE TEK ŞAMPUANIARGAN YAĞLI ŞAMPUANSaça Parlaklık ve Hacim Veren Bitkisel Bakım ŞampuanıYoğun Bio-Yağ Terapisi Saçınıza nem veren ve bu sayede canlılık kazandıran yağ asitlerinin kaybı saçınızı cansızlaştırır. Yoğun Bio-Yağ terapisi ile bitkisel yağlarda yoğun bulunan bu..
-17%
BIO-SHAMPOO HİNDİSTAN CEVİZİ YAĞLI ŞAMPUAN-SAÇ UZAMASINI DESTEKLEYEN BESLEYİCİ BITKISEL BAKIM ŞAMPUANI
TÜRKİYE'NİN %100 BİTKİSEL İLK VE TEK ŞAMPUANIHİNDİSTAN CEVİZİ YAĞLI ŞAMPUANSaç Uzamasını Destekleyen Besleyici Bitkisel Bakım ŞampuanıYoğun Bio-Yağ Terapisi Saçınıza nem veren ve bu sayede canlılık kazandıran yağ asitlerinin kaybı saçınızı cansızlaştırır. Yoğun Bio-Yağ terapisi ile bitkisel yağlarda..
-14%
BIO-SHAMPOO JOJOBA YAĞLI ŞAMPUAN-KEPEK OLUŞUMUNU ÖNLEYEN BITKISEL BAKIM ŞAMPUANI
TÜRKİYE'NİN %100 BİTKİSEL İLK VE TEK ŞAMPUANIJOJOBA YAĞLI ŞAMPUANKepek Oluşumunu Önleyen Bitkisel Bakım ŞampuanıYoğun Bio-Yağ Terapisi Saçınıza nem veren ve bu sayede canlılık kazandıran yağ asitlerinin kaybı saçınızı cansızlaştırır. Yoğun Bio-Yağ terapisi ile bitkisel yağlarda yoğun bulunan bu asit..
-17%
BIO-SHAMPOO KERATİN ÖZLÜ ŞAMPUAN-YIPRANMIŞ, BOYALI VE RÖFLELI SAÇLAR İÇIN BITKISEL BAKIM ŞAMPUANI
TÜRKİYE'NİN %100 BİTKİSEL İLK VE TEK ŞAMPUANIKERATİN ÖZLÜ ŞAMPUANYıpranmış, Boyalı ve Röfleli Saçlar İçin Bitkisel Bakım ŞampuanıYoğun Bio-Yağ Terapisi Saçınıza nem veren ve bu sayede canlılık kazandıran yağ asitlerinin kaybı saçınızı cansızlaştırır. Yoğun Bio-Yağ terapisi ile bitkisel yağlarda yoğu..
-17%
BIO-SHAMPOO LAVANTA YAĞLI ŞAMPUAN-YAĞLI SAÇLAR İÇIN ARINDIRICI BITKISEL BAKIM ŞAMPUANI
TÜRKİYE'NİN %100 BİTKİSEL İLK VE TEK ŞAMPUANILAVANTA YAĞLI ŞAMPUANYağlı Saçlar İçin Arındırıcı Bitkisel Bakım ŞampuanıYoğun Bio-Yağ Terapisi Saçınıza nem veren ve bu sayede canlılık kazandıran yağ asitlerinin kaybı saçınızı cansızlaştırır. Yoğun Bio-Yağ terapisi ile bitkisel yağlarda yoğun bulunan b..
-17%
BIO-SHAMPOO ZEYTİN VE BADEM YAĞLI ŞAMPUAN -KURU CANSIZ VE KIRILAN SAÇLAR İÇİN BITKISEL BAKIM ŞAMPUANI
TÜRKİYE'NİN %100 BİTKİSEL İLK VE TEK ŞAMPUANIZEYTİN VE BADEM YAĞLI ŞAMPUANKuru, Cansız ve Kırılan Saçlar İçin Bitkisel Bakım ŞampuanıYoğun Bio-Yağ Terapisi Saçınıza nem veren ve bu sayede canlılık kazandıran yağ asitlerinin kaybı saçınızı cansızlaştırır. Yoğun Bio-Yağ terapisi ile bitkisel yağlarda ..
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)