Doğal Bitkisel Cilt Bakım Ürünleri

-25%
Kaolin Kil - 180 GR
19,90TL 14,90TL
BIOWERA Kaolin Kil - Cam Kavanoz 180 gr Ürünümüz Doğal maddelerin BIOWERA-Technologie ile işlenmesiyle hazırlanmıştır. İçeriğin doğal saflık oranı %100 dur. Hiçbir biçimde kimyasal madde kullanılmamaktadır ve ürünler kesinlikle seyreltilmemektedir. BIOWERA ürünlerinde koruyucu olarak fi..
-30%
BIO-AGE KIRIŞIKLIK KARŞITI BAKIM KREMİ - 50 ML
BIO-AGE Ürünlerimiz cildimizin yaşlanma eğilimine karşı olan direncini içeriğinde bulunan bitkisel özlerle arttırır. Bitkisel yağlarda bulunan ve cildimiz için hayati önem taşıyan ve hücrelerimize can veren önemli yağ asitlerini bir araya getirdik. Cildiniz bu sayede gereken elastisiteye sahip olaca..
-29%
BIO-AGE KIRIŞIKLIK KARŞITI SERUM - 30 ML
BIO-AGE Ürünlerimiz cildimizin yaşlanma eğilimine karşı olan direncini içeriğinde bulunan bitkisel özlerle arttırır. Bitkisel yağlarda bulunan ve cildimiz için hayati önem taşıyan ve hücrelerimize can veren önemli yağ asitlerini bir araya getirdik. Cildiniz bu sayede gereken elastisiteye sahip olaca..
-29%
BIO-FINE Bakım Kremi - 50 ML - Nemlendirici Karma Ciltler İçin
BIO-FINE Yüz Nemlendirici Krem; karma ciltlerde nemin dengelenmesine yardımcı olmak için tasarlanmış besleyici yüz bakım kremidir. Cildinizi kurutmaz. Bitki ve meyve özlü içeriği sayesinde cildin yüzeyinde bir bariyer oluşturarak nemi korumaya ve su kaybını önlemeye yardımcı olur. Cildinizi..
-23%
BIO-FINE MASKE - 50 ML - Karma Ciltler İçin
BIO-FINE Yüz Bakım Maskesi; karma ciltler için cilt üzerinde biriken fazla yağı emerek cildin daha sıkı ve tonlu bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. Cildinizin nem dengesini korur. İçeriğinde bulunan bitki ve meyve özleri sayesinde cildinizi besleyerek zamanın olumsuz koşullarına karşı cilt d..
-23%
BIO-FINE PEELING - 50 ML - Karma Ciltler İçin
BIO-FINE Yüz Bakım Peelingi; karma ciltler için geliştirilmiş formülü ile cildiniz kir ve makyaj kalıntılarından arındırırken aynı zamanda cildinizin yenilenmesine yardımcı olur. Cilt üzerinde biriken fazla yağı nazikçe ve çizmeden arındırarak tıkanan gözenekleri temizler. Cildinizin yağ dengesi..
-23%
BIO-FINE SERUM - 30 ML -  Karma Ciltler İçin
BIO FINE Yüz Bakım Serumu; karma ciltler için geliştirilmiş formülü ile cilt gözeneklerini sıkılaştırır. Cilt üzerinde biriken fazla yağı arındırarak tıkanan gözenekleri temizler. Cildinizin nem dengesinin korunmasına yardımcıdır. İçeriğinde bulunan bitki ve meyve özleri sayesinde cildinizi taze..
-30%
BIO-LIGHT Bakım Kremi - 50 ML - Aydınlatıcı ve Leke giderici Nemlendirici Etkili
BIO LIGHT nemlendirici bakım kremi içeriğinde bulunan bitkisel özler sayesinde cilt rengini açarak lekelerin azalmasına ve cilt tonunu eşitleyerek aydınlık bir görünüm kazanmaya yardımcı olur.BİTKİSEL İÇERİK:Meyan kökü: Doğal bir cilt beyazlatma maddesi olan Glabridin aktif bileşiğini içeren ..
-27%
BIO-LIGHT Maske - 50 ML - Aydınlatıcı ve Leke giderici Bakım
BIO LIGHT cilt bakım maskesi; cildi besleyerek, pürüzsüz bir his verir, içeriğinde bulunan bitkisel özler sayesinde cilt rengini açarak lekelerin azalmasına ve cilt tonunu eşitleyerek aydınlık bir görünüm kazanmaya yardımcı olur.BİTKİSEL İÇERİK:Meyan kökü: Doğal bir cilt beyazlatma maddesi o..
-27%
BIO-LIGHT Peelıng - 50 ML - Aydınlatıcı ve Leke Giderici Etkili
BIO LIGHT cilt bakım Peeling’i; cildinizi ölü hücrelerden arındırarak gözeneklerin temizlenmesini ve nefes almasını sağlayarak cilde pürüzsüz bir his verir, içeriğinde bulunan bitkisel özler sayesinde cilt rengini açarak lekelerin azalmasına ve cilt tonunu eşitleyerek aydınlık bir görünüm kazanm..
-27%
BIO-LIGHT Serum - 30 ML - Aydınlatıcı ve Leke Giderici Etkili
BIO-LIGHT cilt bakım Serumu; cildi derinlemesine besler, içeriğinde bulunan bitkisel özler sayesinde cilt rengini açarak lekelerin azalmasına ve cilt tonunu eşitleyerek aydınlık ve ışıltılı bir görünüm kazanmaya yardımcı olur.BİTKİSEL İÇERİK:Chia Tohumları: Protein ve çinko içeriği bakımın..
-29%
BIO-MAN LOSYON - 200 ML - TIRAŞ SONRASI BAKIMI
BIO MAN Tıraş Sonrası bakım losyonu; İçeriğinde bulunan bitkisel özler, tıraş sonrası ciltte oluşan iritasyonu hafifleterek, ciltteki gerginlik ve yanma hissinin geçmesini sağlar. Cildi rahatlatarak kızarıklığı ve kaşıntıyı giderir. Mentol sayesinde ciltte tazelenmiş ferah bir his kalır. Sonrada..
-29%
BIO-MATE Bakım Kremi - 50 ML - Matlaştırıcı Yağlı Ciltler İçin
BIO MATE bakım kremi; sebum dengesini sağlayarak cildi fazla yağdan arındırır ve cildin matlaşmasını sağlar. Cildi derinlemesine nemlendirerek beslerken aynı zamanda ferahlatarak rahatlatır ve cildin nefes almasını sağlar.BİTKİSEL İÇERİK:Hint Bitkisi: Hint bitkisi antibakteriyel, antifungal ..
-30%
BIO-MATE MASKE - 50 ML - MATLAŞTIRICI Yağlı Ciltler İçin
BIO MATE Bakım maskesi; ciltten ölü hücreleri, kirleri uzaklaştırır, sebum dengesini sağlayarak ciltten fazla yağı arındırıp gözenekleri temizler, sıkılaştırır ve cildin matlaşmasını sağlar, cildi besleyerek ferahlatıp rahatlatır ve cildin nefes almasını sağlar.BİTKİSEL İÇERİK:Kaolin Kil: Gö..
-30%
BIO-MATE PEELING 50 ML - Yağlı Ciltler İçin
BIO MATE Bakım Peeling’i; ciltten ölü hücreleri, kirleri uzaklaştırır, sebum dengesini sağlayarak ciltten fazla yağı arındırıp gözenekleri temizler ve cildin matlaşmasını sağlar, cildi ferahlatıp rahatlatır ve cildin nefes almasını sağlar.BİTKİSEL İÇERİK:Esmer Şeker: Esmer şeker cildin canlı..
-28%
BIO-MATE SERUM - 30 ML -  Yağlı Ciltler İçin
BIO MATE Bakım serumu; sebum dengesini sağlayarak cildi fazla yağdan arındırır ve cildin matlaşmasını sağlar. Cildi besleyerek rahatlatıp ferahlatır ve cildin nefes almasını sağlar.BİTKİSEL İÇERİK:Hint bitkisi: Hint bitkisi antibakteriyel, antifungal ve antiviral özelliklere sahiptir. Gözene..
-29%
BIO-SENSY Bakım Kremi - 50 ML - Hassas Ciltler İçin Rahatlatıcı ve Nemlendirici Etkili
BIO SENSY Bakım kremi; İçeriğinde bulunan yulaf özü sayesinde cilt üzerinde ince bir tabaka oluşturarak cildi nemlendirerek yatıştırır ve sebumu dengeler, karanfil özü cildin rahatlamasını sağlayarak kızarıklığın ve kaşıntının giderilmesine yardımcı olur.BİTKİSEL İÇERİK:Yulaf: Vitamin, minar..
-29%
BIO-SENSY MASKE - 50 ML - Hassas Ciltler İçin
BİO SENSY Bakım maskesi; İçeriğinde bulunan yulaf özü ve kaolin kil sayesinde cilde nazikçe masaj yaparak gözenekleri temizler, sıkılaştırır, cildi nemlendirerek yatıştırır ve besler. Karanfil özü cildin rahatlamasını sağlayarak kızarıklığın ve kaşıntının giderilmesinde yardımcı olur. BİTKİ..
-30%
BIO-SENSY PEELING - 50 ML - Hassas Ciltler İçin
BIO SENSY Bakım Peelingi; İçeriğinde bulunan yulaf özü sayesinde cilde nazikçe masaj yaparak cildi ölü derilerden ve kirlerden arındırır ve gözenekleri temizler, cildi nemlendirerek yatıştırır, cildin rahatlamasını sağlayarak kızarıklığın ve kaşıntının giderilmesinde yardımcı olur. BİTKİSEL ..
-30%
BIO-SENSY SERUM - 30 ML - Hassas Ciltler İçin
BIO SENSY Bakım serumu; İçeriğinde bulunan bitkisel özler cildi nemlendirerek besler ve yatıştırır. Cildin rahatlamasını sağlayarak kızarıklığın ve kaşıntının giderilmesinde yardımcı olur. Cildin dış tabakasını güçlendirerek cildin dış etkenlerden korunmasını sağlar.BİTKİSEL İÇERİK:Shea: Cil..
Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 20 (1 Sayfa)